
Auto total loss?
Dat Andy Schleck een harde is konden we de afgelopen Tour de France al zien. Op tweede kerstdag ondervond ook de bestuurder van een auto dat de jonge Luxemburger wel een stootje kan hebben. Andy werd namelijk zaterdag aangereden door een auto, maar kwam er wonderwel vanaf met een paar schaafwonden. Volgens Andy, die op weg was naar zijn broer Fränk voor een training, was het met de auto een stuk slechter gesteld: “Zijn deur en zijn bumper zijn beschadigd en ook de voorruit en het passagiersraam zijn kapot. Gelukkig had ik zelf veel kleren aan en reed ik niet zo snel, ongeveer 35 km/uur,” aldus een met de schrik vrijgekomen Schleck. Of hij de training hervat heeft na het ongeluk is niet bekend, maar Schleck kennende vrezen we van wel. (Bron: www.cyclingnews.com).
28/12/2009 13:52 0 reacties

Andy Schleck heeft niets overgehouden aan een botsing met een auto. Op weg naar een trainingssessie met zijn broer Fränk in Luxemburg werd de renner aangereden.
“Plots dook er een auto op, ik kon hem niet meer ontwijken. Gelukkig had ik veel kleren aan en reed ik niet zo snel, ongeveer 35 km per uur”, staat te lezen op cyclingnews.com.
De Luxemburger heeft niets gebroken, enkel wat lichte kneuzingen. De auto is er erger aan toe. “Zijn deur en zijn bumper zijn beschadigd en ook de voorruit en het passagiersraam zijn kapot.
Lees ook:Andy Schleck wint op Galibier na heroïsche aanval
Lees ook:Andy Schleck vertrouwt CAS in zaak Contador
Lees ook:Pierre Rolland wint spectaculaire rit naar Alpe d’Huez
Lees ook:Broers Schleck blij met Bruyneel
Lees ook:Evans maakt veel kilometers in 2012
Heb jij Wielrennen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!