Voorlopige deelnemerslijst Parijs-Nice

Dit is de voorlopige deelnemerslijst van Parijs-Nice. De rittenkoers zal op zondag 9 maart van start gaat in Mantes-la-Jolie. Vorig jaar won Richie Porte de Franse rittenkoers. Dit jaar zal de Australiër zijn titel verdedigen. Hij zal het lastig krijgen want ook Betancur, Dumoulin, Nibali, Fuglsang, Kelderman, Vichot, Spilak, Caruso, Costa, Niemiec en Majka doen mee.
Voor de dagzeges kunnen we Bouhanni, Kristoff, Rojas, Matthews, Boasson Hagen, Degenkolb, Coquard en Breschel verwachten!
Wielrennen.blog.nl komt binnenkort met een voorbeschouwing en alle informatie over deze rittenkoers.

Voorlopige deelnemerslijst Parijs-Nice

 

 

TEAM SKY / GBR 

PORTE Richie
BOASSON HAGEN Edvald
KIRYIENKA Vasili
KNEES Christian
LOPEZ GARCIA David
RASCH Gabriel
SIUTSOU Kanstantsin
THOMAS Geraint
Reserven
EISEL Bernhard *
PUCCIO Salvatore *
ROWE Luke *
ZANDIO ECHAIDE Xabier *

GARMIN – SHARP / USA 

CARDOSO MARTINS André Fernando S.
FARRAR Tyler
HOWES Alex
LANGEVELD Sebastian
NAVARDAUSKAS Ramunas
SLAGTER Tom Jelte
VON HOFF Steele
WEGMANN Fabian
Reserven
DENNIS Rohan *
GAIMON Phil *
HAAS Nathan *
VAN BAARLE Dylan *

AG2R LA MONDIALE / FRA 

BARDET Romain
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
BOUET Maxime
CHEREL Mikael
DUMOULIN Samuel
KADRI Blel
TURGOT Sébastien
VUILLERMOZ Alexis
Reserven
DOMONT Axel *
DUPONT Hubert *
GASTAUER Ben *
MINARD Sébastien *

BMC RACING TEAM / USA 

VAN GARDEREN Tejay
CUMMINGS Stephen
HUSHOVD Thor
MOINARD Amaël
PHINNEY Taylor
STETINA Peter
VAN AVERMAET Greg
VELITS Peter
Reserven
DILLIER Silvan *
LODEWYCK Klaas *
WARBASSE Lawrence *
WYSS Danilo *

IAM CYCLING / SUI 

CHAVANEL Sylvain
DENIFL Stefan
FRANK Mathias
HINAULT Sébastien
ISTA Kevin
PINEAU Jérôme
REICHENBACH Sébastien
SARAMOTINS Aleksejs
Reserven
BRÄNDLE Matthias *
FUMEAUX JONATHAN *
HOLLENSTEIN Reto *
LARSSON Gustav *

ORICA GREENEDGE / AUS 

GERRANS Simon
ALBASINI Michael
DOCKER Mitchell
GOSS Matthew Harley
HAYMAN Mathew
KEUKELEIRE Jens
MATTHEWS Michael
YATES Adam
Reserven
CLARKE Simon *
HOWARD Leigh *
MEIER Christian *
YATES Simon *

LAMPRE – MERIDA / ITA 

COSTA Rui Alberto
BONO Matteo
CATTANEO Mattia
FAVILLI Elia
NIEMIEC Przemyslaw
SANTOS OLIVEIRA Nelson
SERPA José
WACKERMANN Luca
Reserven
DURASEK Kristijan *
FERRARI Roberto *

ASTANA PRO TEAM / KAZ 

NIBALI Vincenzo
BOZIC Borut
FUGLSANG Jakob
GASPAROTTO Enrico
GAVAZZI Francesco
KANGERT Tanel
VANOTTI Alessandro
WESTRA Lieuwe
Reserven
AGNOLI Valerio *
GUARNIERI Jacopo *
LUTSENKO Alexey *
MURAVYEV Dmitriy *

LOTTO-BELISOL / BEL 

GALLOPIN Tony
ARMEE Sander
BAK Lars
BOECKMANS Kris
LIGTHART Pim
MONFORT Maxime
VANENDERT Jelle
WELLENS Tim
Reserven
BROECKX Stig *
HENDERSON Gregory *
VANENDERT Dennis *

FDJ.FR / FRA 

BOUHANNI Nacer
CHAVANEL Sébastien
GENIEZ Alexandre
JEANNESSON Arnold
PICHON Laurent
PINEAU Cedric
SOUPE GEOFFREY
VAUGRENARD Benoît
Reserven
GESLIN Anthony *
MANGEL Laurent *
ROY Jérémy *
VICHOT Arthur *

OMEGA PHARMA-QUICK STEP / BEL 

BOONEN Tom
BAKELANTS Jan
MAES Nikolas
MEERSMAN Gianni
STEEGMANS Gert
STYBAR Zdenek
TERPSTRA Niki
VANDENBERGH Stijn
Reserven
DE GENDT Thomas *
GOLAS Michal *
PAUWELS Serge *
SERRY Pieter *

BELKIN PRO CYCLING / NED 

BOL Jetse
BOOM Lars
HIVERT Jonathan
HOFLAND Moreno
KELDERMAN Wilco
NORDHAUG Lars-Peter
VAN EMDEN Jos
WYNANTS Maarten
Reserven
BARRY Markus *
CLEMENT Stef *
TEN DAM Laurens *
VAN DER LIJKE Nicky *

TREK FACTORY RACING / USA 

SCHLECK Frank
BUSCHE Matthew
DIDIER Laurent
FELLINE Fabio
JUNGELS Bob
KISERLOVSKI Robert
RAST Gregory
SCHLECK Andy
Reserven
ALAFACI Eugenio *
HONDO Danilo *
VAN POPPEL Boy *
VOIGT Jens *

TEAM EUROPCAR / FRA 

VOECKLER Thomas
BERNAUDEAU Giovanni
COQUARD Bryan
COUSIN Jérome
ENGOULVENT Jimmy
GAUTIER Cyril
NAULEAU Bryan
PICHOT Alexandre
Reserven
QUEMENEUR Perrig *
REZA Kévin *
THURAU Bjorn *
TULIK ANGÉLO *

MOVISTAR TEAM / ESP 

ERVITI OLLO Imanol
GADRET John
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
HERRADA LOPEZ Jesus
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
ROJAS GIL José Joaquin
SZMYD Sylvester
Reserven
VENTOSO Francisco *

TEAM KATUSHA / RUS 

CHERNETSKIY Sergey
ISAICHEV Vladimir
KRISTOFF Alexander
SILIN Egor
SMUKULIS Gatis
SPILAK Simon
TROFIMOV Yury
TSATEVICH Alexei
Reserven
HALLER Marco *
KUCHYNSKI Aliaksandr *
KUZNETSOV Viacheslav *
SELIG Rüdiger *

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS / FRA 

COPPEL Jérôme
GARCIA ECHEGUIBEL Egoitz
LEMOINE Cyril
MATE MARDONES Luis Angel
NAVARRO GARCIA Daniel
PETIT Adrien
SIMON Julien
ZINGLE Romain
Reserven
FOUCHARD Julien *
HARDY Romain *
LAPORTE Christophe *
SENECHAL Florian *

TINKOFF-SAXO / DEN 

BRESCHEL Matti
KROON Karsten
KUMP Marko
MAJKA Rafal
ROVNY Ivan
SORENSEN Chris Anker
SORENSEN Nicki
TRUSOV Nikolay
Reserven
JENSEN Christer *
PETROV Evgeni *
POLJANSKI Pawel *
VALGREN ANDERSEN Michael *

CANNONDALE / ITA 

BENNETT George
CARUSO Damiano
DE MARCHI Alessandro
KING Edward
LONGO BORGHINI Paolo
MARCATO Marco
SABATINI Fabio
VILLELLA Davide
Reserven
KOCH Michel *
KRIZEK Matthias *
MOHORIC Matej *
SALERNO Cristiano *

TEAM GIANT-SHIMANO / NED 

DEGENKOLB John
DE BACKER Bert
DE KORT Koen
DEVENYNS Dries
HUPOND Thierry
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
SINKELDAM Ramon
TIMMER Albert
Reserven
CRADDOCK Lawson *
HAGA Chad *
PETERSON Thomas *

BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT / FRA 

SEPULVEDA Eduardo
DELAPLACE Anthony
FEILLU Brice
FEILLU Romain
GERARD Arnaud
JARRIER Benoit
KORETZKY Clément
VACHON Florian
Reserven
BIDEAU Jean-Marc *
GUILLOU Florian *
LABORIE Christophe *
LAENGEN Vegard Stake *

 

Lees ook:Zwift levert renner profcontract op

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>