De deelnemerslijst voor de 69e editie van Nokere Koerse

De deelnemerslijst voor de 69e editie van Nokere Koerse (cat. 1.1), die woensdag gereden wordt.

 

 

 

 

 

 

Omega Pharma-Quick.Step (Bel):

1. Julien Alaphilippe (Fra); 2. Andrew Fenn (GBr); 3. Iljo Keisse; 5. Gert Steegmans; 6. Guillaume Van Keirsbulck; 7. Martin Velits (Slk)

Lotto-Belisol (Bel):

11. Vegard Breen (Noo); 12. Stig Broeckx; 13. Kenny Dehaes; 14. Kenny Dehaes; 15. Boris Vallee; 16. Tosh Van Der Sande; 17. Dennis Vanendert; 18. Jonas Vangenechten

FDJ.fr (Fra):

21. Nacer Bouhanni (Fra); 22. Sébastien Chavanel (Fra); 23. Arnaud Courteille (Fra); 24. Johan Le Bon (Fra); 25. Pierre-Henri Lecuisinier (Fra); 26. Laurent Mangel (Fra); 27. Jussi Veikkanen (Fin); 28. Geoffrey Soupe (Fra)

Sky (GBr):

31. Ian Boswell (VSt); 32. Joshua Edmondson (GBr); 33. Sebastian Henao Gomez (Col); 34. Salvatore Puccio (Ita); 35. Gabriel Rasch (Noo); 36. Luke Rowe (GBr); 37. Christopher Sutton (Aus); 38. Ben Swift (GBr)

Belkin (Ned):

41. Jack Bobridge (Aus); 42. Jetse Bol (Ned); 43. Martijn Keizer (Ned); 44. Barry Markus (Ned); 45. Paul Martens (Dui); 46. Laurens ten Dam (Ned); 47. Nick van der Lijk (Ned); 48. Dennis van Winden (Ned)

Giant-Shimano (Ned):

51. Jonas Ahlstrand (Zwe); 52. Lawson Craddock (VSt); 53. Chad Haga (VSt); 54. Cheng Ji (Chn); 55. Sea Keong Loh (Mal); 56. Luka Mezgec (Sln); 57. Thomas Peterson (VSt)

BMC (VSt):

62. Silvan Dillier (Zwi); 63. Martin Köhler (Zwi); 64. Sebastian Lander (Den); 65. Klaas Lodewyck; 66. Daniel Oss (Ita); 68. Rick Zabel (Dui)

Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel):

71. Tim Declercq; 72. Yves Lampaert; 73. Eliot Lietaer; 74. Thomas Sprengers; 75. Tom Van Asbroeck; 76. Gijs Van Hoecke; 77. Michael Van Staeyen; 78. Jelle Wallays

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

81. Jéôme Baugnies; 82. Jean-Pierre Drucker (Lux); 83. Grégory Habeaux; 84. Michel Kreder (Ned); 85. Danilo Napolitano (Ita); 86. Frédérique Robert; 87. James Vanlandschoot; 88. Frederik Veuchelen

Caja Rural (Spa):

91. Ramon Domene Reyes (Spa); 92. Karol Domagalski (Pol); 93. Ruben Fernandez (Spa); 94. Fabricio Ferrari (Uru); 95. Omar Fraile (Spa); 96. Fernando Grijalba (Spa); 97. Luis Mas (Spa); 98. Antonio Molina (Spa)

Bretagne (Fra):

101. Jean-Marc Bideau (Fra); 102. Erwann Corbel (Fra); 103. Arnaud Gerard (Fra); 104. Benoit Jarrier (Fra); 105. Clement Koretzky (Fra); 107. Benjamin Le Montagner (Fra); 108. Pierre-Luc Perichon (Fra)

Kuota (Dui):

111. Nathan Muller (Dui); 112. André Benoit (Dui); 113. Jonas Rapp (Dui); 114. Micha Glowatzki (Dui); 115. Florian Monreal (Dui); 116. Felix Schönbach (Dui)

NetApp-Endura (Dui):

121. Jan Barta (Tsj); 122. Blaz Jarc (Sln); 123. Ralf Matzka (Dui); 124. Jonathan McEvoy (GBr); 125. Frantisek Padour (TSj); 126. Daniel Schörn (Oos); 127. Michael Schwarzmann (Dui); 128. Scott Thwaites (GBr)

Androni Giocattoli (Ita):

131. Marco Bandiera (Ita); 132. Matteo Di Serafino (Ita); 133. Patrick Facchini (Ita); 135. Alessio Taliani (Ita); 136. Nicola Testi (Ita); 137. Andrea Zordan (Ita)

CCC Polsat (Pol):

141. Pawel Charucki (Pol); 142. Tomasz Kiendys (Pol); 143. Adrian Kurek (Pol); 144. Jaroslaw Marycz (Pol); 145. Bartlomiej Matysiak (Pol); 146. Piotr Gawronski (Pol); 147. Jacek Morajko (Pol); 148. Grzegorz Stepniak (Pol)

MTN Qhubeka (ZAf):

151. Bradley Potgieter (ZAf); 152. Youcef Reguigui (Alg); 153. Martin Reimer (Dui); 154. Jim Singezo (ZAf); 156. Johann van Zijl (ZAf)

UnitedHealthcare (VSt):

161. Alessandro Bazzana (Ita); 162. Marc de Maar(Ned); 163. Davide Fartini (Ita); 164. Robert Förster (Dui); 165. Ken Hanson (VSt); 166. Christopher Jones (VSt); 167. Martijn Maaskant (Ned); 168. Danny Summerhill (VSt)

Team 3M (Bel):

171. Jaap de Man (Ned); 172. Tom Devriendt; 173. Gerry Druyts; 174. Egidijus Juodvalkis (Lit); 175. Jören Segers; 176. Timothy Stevens; 177. Tim Van Speybroek; 178. Stef Van Zummeren

Vastgoedservice-Golden Palace (Bel):

181. Sander Cordeel; 182. Kurt Geysen; 183. Kevin Hulsmans; 184. Sam Lennertz; 185. Kevin Peeters; 186. Rob Ruijgh (Ned); 187. Alphonse Vermote; 188. Nick Wynants

Veranclassic-Doltcini (Bel):

191. Steve Bekaert; 192. Giorgio Brambilla (Ita); 193. Kevin Verwaest; 194. Gorik Gardeyn; 195. Tom Goovaerts; 196. Wouter Mol (Ned); 197. Sébastien Rosseler; 198. Joeri Stallaert

Verandas Willems (Bel):

201. Gaetan Bille; 202. Emiel Wastyn; 203. Jean-Albert Carnevali; 204. Jelle Mannaerts; 205. Olivier Pardini; 206. Michael Goolaerts; 207. Nicolas Vereecken; 208. Niels Van Dijk

Wallonie-Bruxelles (Bel):

211. Frédéric Amorison; 212. Antoine Demoitie; 213. Jonathan Dufrasne; 214. Florent Mottet; 215. Loïc Pestiaux; 216. Robin Stenuit; 217. Julien Stassen; 218. Christophe Premont

Roubaix-Lille Metropole (Fra):

221. Timothy Dupont; 222. Julien Duval (Fra); 223. Rudy Kowalski (Fra); 224. Jean-Lou Paiani (Fra); 225. Baptiste Planckaert; 226. Romain Pillon (Fra); 227. Maxime Vantomme; 228. Franck Vermeulen (Fra)

An Post-Chain Reaction (Ier):

231. Marcus Christie (Ier); 232. Kevin Claeys; 233. Sean Downey (Ier); 234. Conor Dunne (Ier); 235. Wout Franssen; 236. Mark McNally (GBr); 237. Laurent Vanden Bak; 238. Jack Wilson (Ier)

Josan-To Win (Bel):

241. Dries De Bondt; 242. Angelo De Clercq; 243. Niels De Rooze; 244. Dirk Finders (Dui); 245. Fabio Polazzi; 246. Niels Reynvoet; 247. Robin Venneman; 248. Benjamin Verraes .

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>