Voorlopige deelnemerslijst De Brabantse Pijl 2014

Aanstaande woensdag staat La Flèche Brabançon 2014 op het programma. Bekijk hieronder de voorlopige deelnemerslijst.
Team Europcar
1. VOECKLER Thomas
2. ARASHIRO Yukiya
3. DUCHESNE Antoine
4. GENE Yohann
5. MALACARNE Davide
6. MARTINEZ Yannick
7. QUEMENEUR Perrig
8. RéZA Kévin
BMC Racing Team
11. GILBERT Philippe
12. CUMMINGS Stephen
13. EIJSSEN Yannick
14. KOHLER Martin
15. MOINARD Amaël
16. SCHAR Michael
17. STETINA Peter
18. WARBASSE Larry
Garmin Sharp
21. SLAGTER Tom-Jelte
22. BROWN Nathan
23. FAIRLY Caleb
24. GAIMON Phillip
25. HAAS Nathan
26. HOWES Alex
27. NUYENS Nick
28. WEGMANN Fabian
Lotto Belisol
31. VAN DEN BROECK Jurgen
32. ARMéE Sander
33. BROECKX Stig
34. DE CLERCQ Bart
35. DOCKX Gert
36. LIGTHART Pim
37. VAN DER SANDE Tosh
38. VANENDERT Dennis
Omega Pharma – Quick-Step
41. STYBAR Zdenek
42. ALAPHILIPPE Julian
43. FENN Andrew
44. MAES Nikolas
45. POELS Wout
46. SERRY Pieter
47. VAKOC Petr
48. VELITS Martin
Orica GreenEDGE
51. GERRANS Simon
52. BEWLEY Sam
53. HOWSON Damien
54. IMPEY Daryl
55. MATTHEWS Michael
56. MEIER Christian
57. MEYER Cameron
58. WEENING Pieter
Team Giant-Shimano
61. GESCHKE Simon
62. CURVERS Roy
63. DAMUSEAU Thomas
64. DEVENYNS Dries
65. FROHLINGER Johannes
66. HUPOND Thierry
67. JI Cheng
68. LOH Sea Keong
Team Katusha
71. BRUTT Pavel
72. HALLER Marco
73. IGNATENKO Petr
74. IGNATYEV Mikhail
75. KOLOBNEV Alexandr
76. RYBAKOV Alexander
77. SELIG Rüdiger
78. TSATEVICH Alexey
Trek Factory Racing
82. BEPPU Fumiyuki
83. FELLINE Fabio
84. SILVESTRE Fábio
85. STUYVEN Jasper
86. VAN POPPEL Boy
87. VAN POPPEL Danny
88. VANDEWALLE Kristof
Androni Giocattoli – Venezuela
91. HOOGERLAND Johnny
92. BANDIERA Marco
93. BELLETTI Manuel
94. FRAPPORTI Marco
95. PARRINELLO Antonio
96. PELLIZOTTI Franco
97. VAN HUMMEL Kenny
98. ZORDAN Andrea
Bardiani – CSF
101. BARBIN Enrico
102. BOEM Nicola
103. CANOLA Marco
104. COLBRELLI Sonny
105. FORTIN Filippo
106. PAGANI Angelo
CCC Polsat Polkowice
111. REBELLIN Davide
112. KIENDYS Tomasz
113. KUREK Adrian
114. MARYCZ Jaroslaw
115. MATYSIAK Bartlomiej
116. PATERSKI Maciej
117. RUTKIEWICZ Marek
118. SAMOILAU Branislau
Cofidis, Solutions Crédits
121. ZINGLE Romain
122. BESCOND Jérémy
123. CAMMAERTS Edwig
124. FOUCHARD Julien
125. MATE Luis Angel
126. POULHIES Stéphane
127. SIMON Julien
128. VENTURINI Clément
Team Colombia
131. DUQUE Leonardo
132. ARANGO Juan Esteban
133. AVILA Edwin Alcibiades
134. LARGO Luis Alberto
135. PAREDES Jonathan
136. QUINTERO Duber
137. QUINTERO Carlos
138. VALENCIA Juan Pablo
IAM Cycling
141. PINEAU Jérome
142. BRANDLE Matthias
143. FUMEAUX Jonathan
144. HOLLENSTEIN Reto
145. LANG Pirmin
146. LARSSON Gustav Erik
147. REICHENBACH Sebastien
148. SCHELLING Patrick
MTN – Qhubeka
151. NIYONSHUTI Adrien
152. VAN NIEKERK Dennis
153. DEBESAY Frekalsi
154. CIOLEK Gerald
155. THOMSON Jay Robert
156. VAN ZYL Johann
157. GERDEMANN Linus
158. REIMER Martin
159. RUSSOM Meron
Neri Sottoli
161. CHICCHI Francesco
162. CARRETERO Ramon
163. CECCHINEL Giorgio
164. COLLI Daniele
165. DAL COL Andrea
166. DE PATRE Roberto
167. POZZO Mattia
168. TEDESCHI Mirko
RusVelo
171. KLIMOV Sergey
172. ERSHOV Artur
173. KRITSKIY Timofey
174. MAIKIN Roman
175. OVECHKIN Artem
176. SEROV Alexander
177. SOLOMENNIKOV Andrey
178. ZAKARIN Ilnur
Team NetApp – Endura
181. BENEDETTI Cesare
182. CAMANO Iker
183. DE LA CRUZ David
184. MCEVOY Jonathan
185. PADOUR František
186. ROWSELL Erick
187. SCHWARZMANN Michael
188. HUZARSKI Bartosz
Team Novo Nordisk
191. LOZANO David
192. DE MESMAEKER Kevin
193. HENTTALA Joonas
194. MEJIAS Javier
195. PERON Andrea
196. RAEYMAEKERS Thomas
197. VERSCHOOR Martijn
198. WILLIAMS Christopher
Topsport Vlaanderen – Baloise
201. VAN HECKE Preben
202. HELVEN Sander
203. JACOBS Pieter
204. LIETAER Eliot
205. SPRENGERS Thomas
206. VANOVERBERGHE Arthur
207. VANSPEYBROUCK Pieter
208. WAEYTENS Zico
UnitedHealthcare
211. MAASKANT Martijn
212. BAZZANA Alessandro
213. CLARKE Jonathan
214. DE MAAR Marc
215. EUSER Lucas
216. FRATTINI Davide
217. JONES Chris
218. REIJNEN Kiel
Wanty – Groupe Gobert
221. LEUKEMANS Bjorn
222. BAUGNIES Jerome
223. DE VREESE Laurens
224. DRUCKER Jean-Pierre
225. GHYSELINCK Jan
226. KREDER Michel
227. SELVAGGI Mirko
228. VEUCHELEN Frederik

Lees ook:Zwift levert renner profcontract op
Lees ook:Caja Rural en de ploegentijdrit in de Vuelta: Een kijkje achter de schermen
Lees ook:De Airworx Plus 10.0: Robuust en luxueus

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>