Voorlopige deelnemerslijst Amstel Gold Race 2014

Wielrennen.blog.nl komt binnenkort met een voorbeschouwing op deze prestigieuze klassieker op Nederlandse bodem. Hieronder ziet u alvast de voorlopige(!) deelnemerslijst!
Tinkoff-Saxo
1. KREUZIGER Roman
2. VALGREN Michael
3. BELTRAN Edward
4. KROON Karsten
5. ROCHE Nicolas
6. SøRENSEN Chris Anker
7. SøRENSEN Nicki
8. SUTHERLAND Rory
AG2R La Mondiale
11. BARDET Romain
12. BETANCUR Carlos
13. CHEREL Mikael
14. GASTAUER Ben
15. MINARD Sébastien
16. MONTAGUTI Matteo
18. RIBLON Christophe
Astana Pro Team
21. NIBALI Vincenzo
22. BOZIC Borut
23. FUGLSANG Jakob
24. GASPAROTTO Enrico
25. GAVAZZI Francesco
26. GRIVKO Andriy
27. IGLINSKIY Maxim
28. WESTRA Lieuwe
Belkin-Pro Cycling Team
31. MOLLEMA Bauke
33. HIVERT Jonathan
34. MARTENS Paul
35. NORDHAUG Lars Petter
36. TANKINK Bram
37. TANNER David
38. TEN DAM Laurens
BMC Racing Team
41. GILBERT Philippe
42. BURGHARDT Marcus
43. HERMANS Ben
44. NERZ Dominik
45. SáNCHEZ Samuel
46. VAN AVERMAET Greg
47. VAN GARDEREN Tejay
48. VELITS Peter
Cannondale
51. MOSER Moreno
52. BENNETT George
53. DE MARCHI Alessandro
54. KOCH Michel
55. MARCATO Marco
56. MOHORIC Matej
57. RATTO Daniele
58. VILLELLA Davide
FDJ.fr
61. FEDRIGO Pierrick
62. JEANNESSON Arnold
63. ROUX Anthony
64. ROY Jérémy
65. SOUPE Geoffrey
67. VEIKKANEN Jussi
68. VICHOT Arthur
Garmin Sharp
71. DEKKER Thomas
72. HESJEDAL Ryder
73. HOWES Alex
74. MARTIN Daniel
75. NAVARDAUSKAS Ramunas
76. NUYENS Nick
77. SLAGTER Tom-Jelte
78. WEGMANN Fabian
Lampre-Merida
81. CUNEGO Damiano
82. BONO Matteo
83. CATTANEO Mattia
84. COSTA Rui
85. OLIVEIRA Nelson
86. ULISSI Diego
87. VALLS Rafael
88. WACKERMANN Luca
Lotto Belisol
91. DE CLERCQ Bart
92. GALLOPIN Tony
93. LIGTHART Pim
94. VAN DEN BROECK Jurgen
95. VAN DER SANDE Tosh
96. VANENDERT Dennis
97. VANENDERT Jelle
98. WELLENS Tim
Movistar Team
101. VALVERDE Alejandro
102. ERVITI Imanol
103. GADRET John
104. HERRADA Jesús
105. IZAGIRRE Ion
106. MORENO Javier
107. PLAZA Rubén
108. ROJAS José Joaquin
Omega Pharma – Quick-Step
111. KWIATKOWSKI Michal
112. BAKELANTS Jan
113. GOLAS Michal
114. MARTIN Tony
115. POELS Wout
116. SERRY Pieter
117. STYBAR Zdenek
118. MEERSMAN Gianni
Orica GreenEDGE
121. GERRANS Simon
122. ALBASINI Michael
123. CLARKE Simon
124. HAYMAN Mathew
125. IMPEY Daryl
126. MATTHEWS Michael
127. MEIER Christian
128. WEENING Pieter
Team Europcar
131. VOECKLER Thomas
132. ARASHIRO Yukiya
133. BERNAUDEAU Giovanni
134. COQUARD Bryan
135. GAUTIER Cyril
136. QUEMENEUR Perrig
137. RéZA Kévin
138. TULIK Angelo
Team Giant-Shimano
141. GESCHKE Simon
142. CURVERS Roy
143. DE KORT Koen
144. DEVENYNS Dries
145. DUMOULIN Tom
146. HUPOND Thierry
147. JANSE VAN RENSBURG R…
148. TIMMER Albert
Team Katusha
151. RODRIGUEZ Joaquim
152. CARUSO Giampaolo
153. CHERNETCKII Sergei
154. KOLOBNEV Alexandr
155. LOSADA Alberto
156. MORENO Daniel
157. VICIOSO Ángel
158. VORGANOV Eduard
Team Sky
161. BOSWELL Ian
162. EARLE Nathan
163. EDMONDSON Joshua
164. KENNAUGH Peter
165. KNEES Christian
166. PATE Danny
167. SWIFT Ben
168. THOMAS Geraint
Trek Factory Racing
171. BUSCHE Matthew
172. SCHLECK Andy
173. JUNGELS Bob
174. VAN POPPEL Boy
175. FELLINE Fabio
176. SCHLECK Fränk
177. ZUBELDIA Haimar
178. VANDEWALLE Kristof
Androni Giocattoli – Venezuela
181. BANDIERA Marco
182. BELLETTI Manuel
183. FRAPPORTI Marco
184. HOOGERLAND Johnny
185. PARRINELLO Antonio
186. TESTI Nicola
187. VAN HUMMEL Kenny
188. ZORDAN Andrea
CCC Polsat Polkowice
191. REBELLIN Davide
192. MARYCZ Jaroslaw
193. MATYSIAK Bartlomiej
194. OWSIAN Lukasz
195. PATERSKI Maciej
196. RUTKIEWICZ Marek
197. SAMOILAU Branislau
198. TACIAK Mateusz
IAM Cycling
201. CHAVANEL Sylvain
202. BRANDLE Matthias
203. DENIFL Stefan
204. ELMIGER Martin
205. HOLLENSTEIN Reto
206. LöFKVIST Thomas
207. PINEAU Jérome
208. SARAMOTINS Aleksejs
Topsport Vlaanderen – Baloise
211. HELVEN Sander
212. JACOBS Pieter
213. LIETAER Eliot
214. SPRENGERS Thomas
215. VAN HECKE Preben
216. VANOVERBERGHE Arthur
217. VANSPEYBROUCK Pieter
218. WAEYTENS Zico
Wanty – Groupe Gobert
221. LEUKEMANS Bjorn
222. BAUGNIES Jerome
223. DE GREEF Francis
224. DEGAND Thomas
225. KREDER Michel
226. MINNAARD Marco
227. SEELDRAEYERS Kevin
228. SELVAGGI Mirko
Bardiani – CSF
231. COLBRELLI Sonny
232. BARBIN Enrico
233. BATTAGLIN Enrico
234. BOEM Nicola
235. BONGIORNO Francesco …
236. CANOLA Marco
237. PAGANI Angelo
238. ZARDINI Edoardo

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>