Giro 2015: Voorlopige deelnemerslijst

Startlijst Giro D’Italia 2015

Onze voorbeschouwingen worden mede mogelijk gemaakt door Erik Gorter Tweewielers

Klik hier voor een overzicht van alle voorbeschouwingen op de Giro

Gorter logo goed

Bij Erik Gorter Tweewielers is uw fiets in goede handen!

 

Bron: www.procyclingstats.com

GIRO D’ITALIA 2015
Movistar Team
1. INTXAUSTI Beñat
2. AMADOR Andrey
3. CAPECCHI Eros
4. FERNáNDEZ Rubén
5. HERRADA Jesús
6. IZAGIRRE Ion
7. LOBATO Juan José
8. QUINTANA Dayer
9. VISCONTI Giovanni
AG2R La Mondiale
11. POZZOVIVO Domenico
12. BéRARD Julien
13. BETANCUR Carlos
14. DOMONT Axel
15. DUPONT Hubert
16. GRETSCH Patrick
17. HOULE Hugo
18. MONTAGUTI Matteo
19. NOCENTINI Rinaldo
Androni Giocattoli
21. PELLIZOTTI Franco
22. BANDIERA Marco
23. CHICCHI Francesco
24. DALL’ANTONIA Tiziano
25. FRAPPORTI Marco
26. GATTO Oscar
27. STORTONI Simone
28. TVETCOV Serghei
29. ZILIOLI Gianfranco
Astana Pro Team
31. ARU Fabio
32. CATALDO Dario
33. KANGERT Tanel
34. LANDA Mikel
35. MALACARNE Davide
36. ROSA Diego
37. SANCHEZ Luis Leon
38. TIRALONGO Paolo
39. ZEITS Andrey
Bardiani – CSF Pro Team
41. BONGIORNO Francesco Manuel
42. BARBIN Enrico
43. BATTAGLIN Enrico
44. BOEM Nicola
45. CHIRICO Luca
46. COLBRELLI Sonny
47. PIRAZZI Stefano
48. RUFFONI Nicola
49. ZARDINI Edoardo
BMC Racing Team
51. GILBERT Philippe
52. ATAPUMA John Darwin
53. BOOKWALTER Brent
54. BURGHARDT Marcus
55. CARUSO Damiano
56. DILLIER Silvan
57. KüNG Stefan
58. LODEWYCK Klaas
59. ZABEL Rick
CCC Sprandi Polkowice
61. PATERSKI Maciej
62. BOLE Grega
63. KUREK Adrian
64. MARYCZ Jaroslaw
65. MATYSIAK Bartlomiej
66. OWSIAN Lukasz
67. RUTKIEWICZ Marek
68. SAMOILAU Branislau
69. SZMYD Sylwester
Etixx – Quick Step
71. URAN Rigoberto
72. BOONEN Tom
73. BOUET Maxime
74. BRAMBILLA Gianluca
75. DE LA CRUZ David
76. KEISSE Iljo
77. SABATINI Fabio
78. SERRY Pieter
79. VAKOC Petr
FDJ
81. GENIEZ Alexandre
82. COURTEILLE Arnaud
83. ELISSONDE Kenny
84. FISCHER Murilo Antonio
85. LE BON Johan
86. MOUREY Francis
87. PINEAU Cédric
88. ROUX Anthony
89. VEIKKANEN Jussi
IAM Cycling
91. CHAVANEL Sylvain
92. CHEVRIER Clément
93. CLEMENT Stef
94. HAUSSLER Heinrich
95. KLUGE Roger
96. PELUCCHI Matteo
97. PINEAU Jérome
98. REICHENBACH Sebastien
99. SARAMOTINS Aleksejs
Lampre – Merida
100. ULISSI Diego
101. CONTI Valerio
102. FERRARI Roberto
103. GRMAY Tsgabu
104. MODOLO Sacha
105. MORI Manuele
106. NIEMIEC Przemyslaw
107. RICHEZE Ariel Maximiliano
109. XU Gang
Lotto Soudal
111. VAN DEN BROECK Jurgen
112. ARMéE Sander
113. BAK Lars Ytting
114. BROECKX Stig
115. GREIPEL André
116. HANSEN Adam
117. HENDERSON Gregory
118. MONFORT Maxime
119. VERVAEKE Louis
Nippo – Vini Fantini
121. CUNEGO Damiano
122. BERLATO Giacomo
123. BISOLTI Alessandro
124. COLLI Daniele
125. DE NEGRI Pier Paolo
126. FILOSI Iuri
127. ISHIBASHI Manabu
128. MALAGUTI Alessandro
129. STACCHIOTTI Riccardo
Orica GreenEDGE
131. MATTHEWS Michael
132. BEWLEY Sam
133. CHAVES Johan Esteban
134. CLARKE Simon
135. DURBRIDGE Luke
136. GERRANS Simon
137. HEPBURN Michael
138. TUFT Svein
139. WEENING Pieter
Southeast
141. BELLETTI Manuel
142. ANDRIATO Rafael
143. CARRETERO Ramon
144. CECCHINEL Giorgio
145. GAVAZZI Francesco
146. MONSALVE Yonathan
147. PETACCHI Alessandro
148. PONZI Simone
149. TEDESCHI Mirko
Team Cannondale – Garmin
151. HESJEDAL Ryder
152. ACEVEDO Janier Alexis
153. BROWN Nathan
154. CARDOSO André
155. DANIELSON Thomas
156. FORMOLO Davide
157. MARANGONI Alan
158. SLAGTER Tom-Jelte
159. VILLELLA Davide
Team Giant – Alpecin
161. MEZGEC Luka
162. ARNDT Nikias
163. DE BACKER Bert
164. FAIRLY Caleb
165. GESCHKE Simon
166. HAGA Chad
167. JI Cheng
168. LUDVIGSSON Tobias
169. VEELERS Tom
Team Katusha
171. PAOLINI Luca
172. BELKOV Maxim
173. CHERNETCKII Sergei
174. LAGUTIN Sergey
175. PORSEV Alexander
176. SILIN Egor
177. TROFIMOV Yuri
178. VOROBYEV Anton
179. ZAKARIN Ilnur
Team LottoNL-Jumbo
181. KRUIJSWIJK Steven
182. BENNETT George
183. FLENS Rick
184. HOFLAND Moreno
185. KEIZER Martijn
186. MARTENS Paul
187. TJALLINGII Maarten
188. VAN DER LIJKE Nick
189. WAGNER Robert
Team Sky
191. PORTE Richie
192. HENAO Sebastián
193. KIRYIENKA Vasil
194. KöNIG Leopold
195. LOPEZ David
196. NIEVE Mikel
197. PUCCIO Salvatore
198. SIUTSOU Kanstantsin
199. VIVIANI Elia
Tinkoff – Saxo
201. CONTADOR Alberto
202. BASSO Ivan
203. HERNáNDEZ Jesús
204. JUUL-JENSEN Christopher
205. KREUZIGER Roman
206. PAULINHO Sérgio
207. ROGERS Michael
208. ROVNY Ivan
209. TOSATTO Matteo
Trek Factory Racing
211. NIZZOLO Giacomo
212. ALAFACI Eugenio
213. BEPPU Fumiyuki
214. COLEDAN Marco
215. FELLINE Fabio
216. SILVESTRE Fábio
217. VAN POPPEL Boy
218. VANDEWALLE Kristof
219. WATSON Calvin

Lees ook:Favorieten WK wielrennen 2016 in Qatar
Lees ook:Nooit meer lang zoeken, altijd de beste prijs!
Lees ook:Gran Fondo Dead Sea: Koersen in een land met een imagoprobleem

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>