Officiële startlijst Vuelta d’Espana 2015

Dit weekend start de Vuelta d’Espana van 2015. Hieronder vindt u de officiële en definitieve deelnemerslijst met teams en renners van de laatste grote ronde dit seizoen.

Klik hier voor de favorieten voor de verschillende truien

Klik hier voor een analyse op het parcours

 

Bron: www.procyclingstats.com
VUELTA A ESPAñA 2015
Team Sky
1. FROOME Christopher
2. BOSWELL Ian
3. HENAO Sergio Luis
4. KIRYIENKA Vasil
5. KNEES Christian
6. NIEVE Mikel
7. PUCCIO Salvatore
8. ROCHE Nicolas
9. THOMAS Geraint
AG2R La Mondiale
11. POZZOVIVO Domenico
12. BAGDONAS Gediminas
13. CHEREL Mikael
14. GOUGEARD Alexis
15. KADRI Blel
16. MINARD Sébastien
17. MONTAGUTI Matteo
18. NOCENTINI Rinaldo
19. VANSUMMEREN Johan
Astana Pro Team
21. ARU Fabio
22. CATALDO Dario
23. LANDA Mikel
24. NIBALI Vincenzo
25. ROSA Diego
26. SANCHEZ Luis Leon
27. TIRALONGO Paolo
28. VANOTTI Alessandro
29. ZEITS Andrey
BMC Racing Team
31. SáNCHEZ Samuel
32. ATAPUMA John Darwin
33. BURGHARDT Marcus
34. DE MARCHI Alessandro
35. DRUCKER Jean-Pierre
36. MOINARD Amaël
37. ROSSKOPF Joey
38. VAN GARDEREN Tejay
39. VELITS Peter
Caja Rural – Seguros RGA
41. ARROYO David
42. BARBERO Carlos
43. BILBAO Pello
44. FRAILE Omar
45. GONçALVES José
46. MADRAZO Ángel
47. MAS Lluís Guillermo
48. TXURRUKA Amets
49. VILELA Ricardo
Cofidis, Solutions Crédits
51. BOUHANNI Nacer
52. BAGOT Yoann
53. HARDY Romain
54. LEMOINE Cyril
55. NAVARRO Daniel
56. ROLLIN Dominique
57. ROSSETTO Stephane
58. SIMON Julien
59. SOUPE Geoffrey
Team Colombia
61. CANO Alex
62. DUARTE Fabio
63. DUQUE Leonardo
64. PEDRAZA MORALES Walter F…
65. QUINTERO Carlos
66. RAMIREZ Brayan Steven
67. RUBIANO Miguel Angel
68. TORRES Rodolfo Andres
69. VALENCIA Juan Pablo
Etixx – Quick Step
71. TERPSTRA Niki
72. BOUET Maxime
73. BRAMBILLA Gianluca
74. DE LA CRUZ David
75. KEISSE Iljo
76. MAES Nikolas
77. SERRY Pieter
78. VELITS Martin
79. VERONA Carlos
FDJ
81. ELISSONDE Kenny
82. COURTEILLE Arnaud
83. DELAGE Mickaël
84. FISCHER Murilo Antonio
85. LE GAC Olivier
86. MANZIN Lorrenzo
87. PICHON Laurent
88. RéZA Kévin
89. VEIKKANEN Jussi
IAM Cycling
91. CHAVANEL Sylvain
92. AREGGER Marcel
93. COPPEL Jérome
94. DEGAND Thomas
95. PELLAUD Simon
96. PELUCCHI Matteo
97. REYNES Vicente
98. TANNER David
99. WARBASSE Larry
Lampre – Merida
101. PLAZA Rubén
102. CATTANEO Mattia
103. CONTI Valerio
104. DURASEK Kristijan
105. GRMAY Tsgabu
106. KOSHEVOY Ilia
107. NIEMIEC Przemyslaw
108. OLIVEIRA Nelson
109. RICHEZE Ariel Maximiliano
Lotto Soudal
111. BOECKMANS Kris
112. DE BUYST Jasper
113. DE CLERCQ Bart
114. DE GENDT Thomas
115. HANSEN Adam
116. MONFORT Maxime
117. VAN DEN BROECK Jurgen
118. VAN DER SANDE Tosh
119. VANENDERT Jelle
Movistar Team
121. VALVERDE Alejandro
122. AMADOR Andrey
123. ERVITI Imanol
124. MORENO Javier
125. QUINTANA Nairo
126. ROJAS José Joaquín
127. SUTHERLAND Rory
128. VENTOSO Fran
129. VISCONTI Giovanni
MTN – Qhubeka
131. BERHANE Natnael
132. CUMMINGS Stephen
133. JIM Songezo
134. MEINTJES Louis
135. REGUIGUI Youcef
136. SBARAGLI Kristian
137. THOMSON Jay Robert
138. VAN ZYL Johann
139. VENTER Jaco
Orica GreenEDGE
141. CHAVES Johan Esteban
142. DOCKER Mitchell
143. EWAN Caleb
144. GERRANS Simon
145. HAYMAN Mathew
146. HOWSON Damien
147. IMPEY Daryl
148. KEUKELEIRE Jens
149. MEYER Cameron
Team Cannondale – Garmin
151. TALANSKY Andrew
152. CARDOSO André
153. DOMBROWSKI Joe
154. HOWES Alex
155. KING Benjamin
156. MARTIN Daniel
157. MOHORIC Matej
158. MOSER Moreno
159. VILLELLA Davide
Team Europcar
161. ROLLAND Pierre
162. ARASHIRO Yukiya
163. COUSIN Jérôme
164. DUCHESNE Antoine
165. ENGOULVENT Jimmy
166. GAUTIER Cyril
167. HUREL Tony
168. JEANDESBOZ Fabrice
169. SICARD Romain
Team Giant – Alpecin
171. DEGENKOLB John
172. CRADDOCK Lawson
173. DE KORT Koen
174. DUMOULIN Tom
175. FROHLINGER Johannes
176. HUPOND Thierry
177. MEZGEC Luka
178. STAMSNIJDER Tom
179. WAEYTENS Zico
Team Katusha
181. RODRíGUEZ Joaquim
182. ISAYCHEV Vladimir
183. KOCHETKOV Pavel
184. LOSADA Alberto
185. MACHADO Tiago
186. MORENO Daniel
187. SMUKULIS Gatis
188. VICIOSO Ángel
189. VORGANOV Eduard
Team LottoNL-Jumbo
191. BENNETT George
192. KEIZER Martijn
193. LINDEMAN Bert-Jan
194. ROOSEN Timo
195. TEUNISSEN Mike
196. TJALLINGII Maarten
197. VAN ASBROECK Tom
198. VAN WINDEN Dennis
199. WYNANTS Maarten
Tinkoff – Saxo
201. MAJKA Rafal
202. BENNATI Daniele
203. BODNAR Maciej
204. BRUTT Pavel
205. HANSEN Jesper
206. MCCARTHY Jay
207. PAULINHO Sérgio
208. POLJANSKI Pawel
209. SAGAN Peter
Trek Factory Racing
211. CANCELLARA Fabian
212. IRIZAR Markel
213. POPOVYCH Yaroslav
214. SCHLECK Fränk
215. STUYVEN Jasper
216. VAN POPPEL Boy
217. VAN POPPEL Danny
218. ZOIDL Riccardo
219. ZUBELDIA Haimar
Visit www.procyclingstats.com for race results, detailed rider information and lots of statistics.

Lees ook:Zwift levert renner profcontract op
Lees ook:Nooit meer lang zoeken, altijd de beste prijs!
Lees ook:Gran Fondo Dead Sea: Koersen in een land met een imagoprobleem
Lees ook:Caja Rural en de ploegentijdrit in de Vuelta: Een kijkje achter de schermen

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>