- Home
- Colofon
- Klassiekers
- Amstel Gold Race
- Inschrijving AGR toerversie binnen half uur vol!
Er was al voor gewaarschuwd, maar ook dit jaar was de inschrijving voor de Toerversie van de Amstel Gold Race snel vol. Binnen een half uur (!) gaf de site al aan dat alle startbewijzen op waren. Vanaf 12 uur (11:56 om precies te zijn) gingen de ‘lijnen’ open en een speciale handleiding zou ervoor moeten zorgen dat alles soepel zou verlopen. Maar helaas, ook dit jaar was de site traag en gaf de inschrijfpagina regelmatig een foutmelding. Voor iedereen die wel een startbewijs kon bemachtigen: Gefeliciteerd en trainze! Voor alle anderen: gezamenlijk trainen in de Limburgse heuvels op een andere dag?
Ondertussen worden op Markplaats al de eerste kaarten aangeboden. Zielig, die mensen die hier een slaatje uit willen slaan!
Kan iemand mij trouwens uitleggen waarom de inschrijving voor Belgische tochten als L-B-L en Vlaanderen wél soepel verloopt?
AGR site
Lees ook:Boonen slaat Amstel Gold Race over
Lees ook:De Tour vandaag: eindelijk echte bergen
Lees ook:Jelle Vanendert ontbolstert als klimmer op Plateau de Beille
Lees ook:Greenedge mag starten in World Tour
Lees ook:Wie kunnen de Tour 2011 nog winnen?
Heb jij Wielrennen.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!